Bizi Sosyal Medyada Takip Edin !

Firmamız Hakkında

Telefona Güç, İşletmenize Değer Katıyoruz

Kırmızı Santral olarak 2006 yılından bu yana telekomünikasyon, bilişim, çağrı merkezi çözümleri ve toplu sms hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz.
Güçlü altyapımız ile teknolojinin sağladığı tüm yenilikleri sürekli takip ediyor, gelişime açık esnek yapımız sayesinde müşterilerimize sektörün profesyonel hizmetlerinin tüm avantajlarını zamanında ulaştırıyoruz.
Müşteri odaklı yaklaşımımız ile eğitimli müşteri temsilcilerimiz ve kendi bünyemizdeki yazılımcılarımız tarafından hazırladığımız tüm yazılımları sürekli geliştirmekte ve sunmaktayız.

Vizyonumuz

Yenilikçi hizmetlerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ürünlerimiz ile firmalarınızın telekomünikasyon ihtiyaçlarında daha dijital deneyimlerle dolu bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.Vizyonumuzun amacı, ortak değerleri benimseyen ve kültürü olan, değişimin ve yeniliğin önemine inanan bir şirket ve sevilen bir marka olmaktır.

1986

Numara

985+

Ofis ve İşyeri

3M+

Dakika Görüşme
Sektörün ihtiyaçları doğrultusuna uygun operasyon sistemimiz ile kaliteli çözüm ve hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız. Tüm yenilikleri keşfedip uygulayarak en yüksek kalitede hizmeti sunmak için yolculuğumuza devam etmekte sabırsızlanıyoruz.Kırmızı Santral tüm yenilikleri kendini geliştirmek adına gururla karşılayacak.
Sanal Santral
80%
Başlıklı SMS
60%
Ip Santral
70%
Ip Telefon
80%
Telefona Güç,İşletmenize Değer Katıyoruz

Misyonumuz

Misyonumuz güvenilir ve yüksek kaliteli çözümlerimizi uygun maliyetler ile tasarlamak, müşterilerimize sunmak ve yönetmektir.
Misyonumuzun amacı rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan çözümlerimiz ile çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

İp Telefon Çözümleri

Yeni nesil IP Telefon çözümlerimiz ile zahmetli geleneksel telefon santrallerine veda edin.

Başlıklı SMS Çözümleri

Başlıklı SMS hizmeti hedef kitlenizi etkileyebilmeniz için tasarlanmış en hızlı ve modern iletişim biçimidir.

Sanal Santral Çözümleri

Sanal santral ile telefon trafiğinizdeki yönetilebilir farkındalığı yaşayın..
  • İletişiminiz Hiç Kesilmez,
  • Ses Kaydı Alır,
  • Anons Okur,
  • Ekonomik ve Taahhütsüz..

0850'li Numaralar

Müşterilerinize Kırmızı Santral'in 0850 Numara Çözümleri İle Kurumsallığınızı Yansıtın

Çağrı Merkezi -CRM

Kırmızı Santral‘in Çağrı Merkezi Çözümleri ile müşterilerinizle anlık bir biçimde iletişime geçin ve memnuniyeti arttırırın.